Pjovimas lazeriu

Pjovimas lazeriu tiksliai ir lygiai

Pjovimas lazeriu
Pjovimas lazeriu

1. Kur mes naudojame lazerį?

Dažniausiai lazerio mums prireikia pjaunant organinį stiklą, (Plexiglass). Šviesdėžių gamybai, kabineto lentelėms, įmonių logotipams ant sienos, ant kurių klijuojamos raidės bei ornamentai iš organinio stiklo, be pjaustymo lazeriu, kartais pasitelkiame į pagalbą ir cnc frezavimą , ypač kai reikia ornamentų ir pvc medžiagos (Plastiko), kompozito, medžio. Pjaunat lazeriu organinį stiklą detalių kraštai būna labai lygūs ir pats organinis stiklas lieka skaidrus. Detalės labai tikslios. Daugiausia lazeriu pjaustytas detales naudojame šviesdėžių arba logotipų gamybai, prototipų gamyboje, įvairių dizaino elementų gamyboje. Išpjaustyti galime įvairių formų ir dydžių detales, prieš tai pamačius užsakovo brėžinius. Jei klientas pageidauja, pagamintus ruošinius ar šviesdėžes siunčiame per kurjerį kliento nurodytu adresu Lietuvoje arba užsienyje.

Pjovimas lazeriu
Pjovimas lazeriu

2. Viskas ką reikia padaryti

Pas mus galima užsisakyti pjovimo lazeriu paslaugą: organinio stiklo, akrilo, odos, popieriaus ir faneros. Jūsų užsakymą iš karto imsime vykdyti jei jį atsiųsite mums elektroniniu paštu: info@bevardis.lt . Failas turi būtį vektorinis-linijinis. Tinkami formatai cdr. pdf. dxf. dwg.  Jeigu darbo dieną jūsų užsakymą suderinsime iki 12.00 val, užsakymas nedidelis, tuomet sekančią darbo dieną iki 11.00 val. darbai bus įvykdyti.

Dažniausiai pjauname organinį stiklą, nuo 2mm iki 15mm. Galima atpjauti ir 20mm storio, tačiau jau atsiranda paklaidos rekomenduojame pjauti su cnc staklėmis. Faneros pjovimas ir graviravimas, nuo 3mm iki 15mm.  Jei turime medžiagų vietoje, užsakymą galime atlikti per 1-2 darbo dienas. Išpjautą produkciją pristatome visoje Lietuvoje ir europos šalyse.

3. Gaminiai kurie pagaminti naudojant lazerinį pjovimą ar lazerinį graviravimą:

Logotipai ant sienos, prototipų gaminiai, interjero detalių elementai, verslo dovanos, sportiniai apdovanojimai, įvairūs dekoravimo elementai. kabineto durų lenteles

Pjovimas lazeriu, lazerinis graviravimas, paslauga gali naudotis ne tik įmonės, bet ir privatūs asmenys su savo ar mūsų paruoštais brėžiniais. Tiesiog susisiekite ir mes Jums padėsime įgyvendinti Jūsų sumanymus, bei projektus.
Mums patinka daryti darbus kurie nėra kasdieniniai ir pasikartojantys. Iššūkiai skatina tobulėti ir augti.

Pamatykite pavyzdžius

Siųsti