Šviesdėžių gamyba ir remontas

Puikus savireklamos ir žinomumo didinimo sprendimas

Šviečianti reklama
Ryškūs ir išskirtinis sprendimas.

1. Kas tai…

LED šviesdėžių projektavimas, gamyba, montavimas ir remontas. Kokią šviesdėžę jums pagaminti: vienpusę ar dvipusę? BEVARDIS gaminamos šviesdėžės – tvirtos ir lengvos konstrukcijos iš aliuminio kompozitinės plokštės arba tvirto PVC plastiko ir balto organinio stiklo. Stiklas klijuojamas specialia plėvele įvairių atspalvių, todėl galime išgauti įvairių spalvų bei atspalvių. Apšvietimui naudojamas LED šviesos sprendimas dėl savo ilgaamžiškumo ir mažesnio elektros kiekio naudojimo. LED moduliai bei maitinimo šaltiniai na Finale, šviesdėžę pritvirtinsime ten, kur jūs parodysite.

Šviesdėžių gamyba ir remontas

Šviesdėžių gamyba ir remontas

2. Kas toliau?

  • Jei ketinate gaminti reklaminę šviesdėžę, pradžiai rekomenduojame pakalbėti ir pasitarti. Mūsų turima patirtis, padės Jums išsirinkti optimaliausią ir patį geriausią sprendimą. Šviesdėžių gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas. Nenaudojame pigių medžiagų kurių tarnavimo laikas yra mažesnis. Dėl kokybiškų naudojamų medžiagų, mūsų gaminamai produkcijai suteikiame garantija, kuri siekia nuo 5 iki 7 metų.
  • Kaip yra nustatoma šviesdėžės gaminimo kaina. Pagrindinis elementas kainos sudarymui yra reikalingas tinkamas vektorinis failas. pvz. Jūsų šviesdėžė, bus gaminama pagal Jūsų įmonės logotipą. Būtinai turite turėti atvirą darbinį logotipo failą, dažniausiai būna cdr. ai. formatai,  kartais tinka ir pdf formatas. Jeigu jo neturite, mes taip pat galime perpiešti Jūsų logotipą, kad turėtumėte tinkama darbinį failą.
  • Parenkamos tinkamiausios medžiagos kurios atspindės Jūsų įmonės reklaminio gaminio kokybę bei estetiką.
  • Paskaičiuojame suvartojamas medžiagas, darbo laiką. kitos išlaidos.
  • Norint pasigaminti už mažesnę kainą, galime ir tai pasiūlyti, bet tuomet teks laukti ilgiau nei standartiškai.

3. Gaminimo trukmė

Gaminimo laikotarpis yra individualus, dažniausiai trunka nuo 3 iki 14 darbo dienų, priklausomai nuo šviesdėžės sudėtingumo, medžiagiškumo. Taip pat įtakoja ir sezoniškumas.

4. Montavimas

Montavimo darbus atliekame visoje Lietuvoje, bei už Lietuvos ribų. Pasirūpiname ir sunkiąja technika jei reikia, kranu, auto bokšteliu ar žirkliniu keltuvu.

Pamatykite pavyzdžius

Siųsti